ФК «Кривий Ріг» виграв у поєдинку з ХФК «Пенуел». Рахунок матчу 5: 2.1 липня на стадіоні «Будівельник» відбувся матч між криворізькими командами ФК «Кривий Ріг»
ФК «Кривий Ріг» виграв у поєдинку з ХФК «Пенуел». Рахунок матчу 5: 2.1 липня на стадіоні «Будівельник» відбувся матч між криворізькими командами ФК «Кривий Ріг» та ХФК «Пенуел». З самого початку гра була напруженою, суперники не поступалися один одному і весь час мяч переходив від однієї команди до іншої. В першому таймі суперники вивчали один одного, а після 11-метрового пенальті, через гру рукою, рахунок матчу стає 1: 0 на користь ФК «Кривий Ріг». Далі гра потроху заспокоюється. Дається взнаки спека. Як одна
так і інша команда припускається дитячих помилок. Перший тайм так і закінчується нічиєю 2: 2. Вже на другій
хвилині другого тайму «Кривий Ріг» виходить вперед 3: 2. Потім 4: 2. І гра починає бути досить
відкритою. Моменти виникають чи не кожної хвилини. Один чи два рази у
другому таймі навіть у ворот ФК «Кривий Ріг». У цій каруселі
нереалізованих моментів проскакує гол і рахунок матчу стає 5: 2. Наступної суботи ФК «Кривий Ріг» зіграє проти ФК «Кривбас».

All rights are reserved and belongs to a source media.