«Наше місто» відповідає на актуальні питання дніпрян. «Чи має право на відпустку працівник, який оформлений на ро­боту за цивільно-правовою угодою?» На пит Вопрос к «НМ»: имеет ли право на отпуск сотрудник, оформленный по гражданско-правовому договору? Новости Днепра.
«Наше місто» відповідає на актуальні питання дніпрян.
«Чи має право на відпустку працівник, який оформлений на ро­боту за цивільно-правовою угодою?»
На питання відповідає юрист, правозахисник, Юлія Сегеда:
— Згідно зі ст. 2 Закону про відпустки та ст. 74 КЗпП України право на від­пустку мають громадяни України, а також іно­земні громадяни й особи без громадянства, які працюють в Україні і перебувають у трудових відносинах з підприємством незалежно від його форми власності та виду діяльності. Пра­во на відпустку мають і особи, які працюють у фізичної особи за трудовим договором. А ось громадяни, які працюють за договорами ци­вільно-правового характеру, не мають права на відпустки, бо такі відносини є цивільними, а не трудовими. На таких осіб не поширюють­ся гарантії, встановлені трудовим законодав­ством, зокрема щодо права на відпочинок.

© Source: http://nashemisto.dp.ua/2018/01/13/vopros-k-nm-imeet-li-pravo-na-otpusk-sotrudnik-oformlennyj-po-grazhdansko-pravovomu-dogovoru/
All rights are reserved and belongs to a source media.